KURUMSAL

Hakkımızda

Perakende ve hizmet sektörüne yön veren firmaların ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetler sunan firmamız, kendini sürekli geliştiren, girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 1996 yılında Yönetim Kurulu Başkanı M.Yılmaz tarafından kurulmuştur.

1996 yılında otomotiv yedek parça sektöründe faaliyetlerine perakende satış ile başlayan şirketimiz 2006 yılında o zaman ki adıyla İKİLER OTOMİTİV layık görülerek toptan satış yapmaya başlamıştır. İstikrarlı bir şekilde büyüyen ve gelişen şirketimiz için kurumsallaşma ihtiyacı doğmuş ve 2017 yılında İKİLEREFE OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanını alarak sektöre yön verecek olan bir şirketin temelleri atılmıştır.

Gaziantep / Şehitkamil'de konumlandırılmış olup 3400 m2 kapalı alanda üzeri 4000 m2 yedek parça toplam 4000 m2 kapalı ve açık alanı ile Türkiye genelindeki müşterilerine % 100 müşteri memnuniyeti hedefi ile hizmet sunmaktadır.

2017 yılında toptan yedek parça sektörüne layık görülerek şirketimiz farklı bir Pazar kapısı aralamış ve bu alanda da kendini kısa sürede kanıtlayarak , sektörün saygın ve güvenilir kuruluşları arasında yerini almıştır.

İKİLER EFE OTOMOTİV geniş ürün yelpazesi, nitelikli personeli ile doğru ürün tespiti ve zamanında teslimatı, stoklu çalışmayı ve %100 müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, 21 yıllık bilgi birikimi ile güvenin, yenilikçi kalite anlayışının ve istikrarın temsilcisi konumuna ulaşmıştır. Şirketimiz deneyimli idari kadrosu ve tüm çalışanları ile bulunduğu bölgelere bir istihdam olanağı sağlarken, her geçen gün büyüyen sermayesi ve iş hacmi ile de ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaya devam etmektedir.

Şirketimiz müşteri odaklılık prensibiyle, ulusal arenada müşterilerine uygun ve kaliteli çözümler sunabilen, otomotiv yedek parça sektörlerinde lider bir şirket olmayı vizyon olarak benimsemiştir.

Misyon

Otomotiv yedek parça ürün ve hizmetlerinde %100 müşteri memnuniyeti odaklı lider bir şirket olmak. Firmamızın yedek parça sektörlerindeki isim ve güvenilirliğine yakışır hizmet anlayışı ile ileri teknoloji sistemlerini kullanarak yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru tespit etmek, zamanında teslim etmek ve zengin ürün çeşidi sunmak.

BİZDEN RESİMLER